1. Ana Sayfa
  2. Kafamın içindekiler
  3. Kafamın içine hoşgeldiniz.

Kafamın içine hoşgeldiniz.

kafamın içine hoşgeldiniz

Merhaba , kafamda düşündüğüm ve paylaşmak istediğim şeyleri burada yazacağım.

Kafamın içinde dönen ve ilk anlatacağım şey , alicangunduz.com sitemin temasının değişmesiydi , eskiden biraz daha kişisel site ve satış odaklı olmasına rağmen komple silip , wordpress alt yapılı bir blog sitesine çevirme kararı aldım.

Neden mi ? Çünkü paylaşmak daha çok hoşuma gidiyor ve bura üzerinden de aynı işlerimi paylaşarak yapabileceğime inanıyorum. Bakalım birincil planım bu  , ikinci olarak bura üzerinden daha az bir alt yapıya vakit  harcayacağım için insanlara yardım etmeye daha fazla bir vakit ayırmama olanak sağlayacaktı. Bilirsiniz belki bir çok fenomen ile çalıştım , bir çok kişiye de “fenomen” olma yolunda büyük desteklerim olmuştur. Sanırım yeni bir kaç isim çıkartmanın da vakti geldi. Yakında yeni isimleri çok iyi bir şekilde duyacağınızdan emin olabilirsiniz. İkinci ise buydu , bazılarına göre planlarını anlatmak mantıksızdır. Bana göre paylaşmak iyidir sadece nasıl paylaşacağınızı bilmeniz gerekir.

WordPress alanına ilgili kişiler için blogumda artık bir çok içerik yer alacak. Bu sayede bir çok işlemi kendinizde sağlayabileceksiniz.

3 Firma ile anlaşma sağlanması durumunda sizlere bir çok konuda ücretsiz veya indirimli hizmet almanızı da sağlayacağım , bu firmalar haricinde bir çok şeyi nasıl ücretsiz edinebileceğinizi de göstereceğim.

Şimdilik benden bu kadar. Bu kategoride çok az içerik olacaktır , fakat içerikler beni yansıtacaktır.  🙂

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Merhaba , ben Ali Can Gündüz sizlere dijital maceramdan bilgiler ve tecrübelerimi aktarıyorum. Kısacası araştırıyor , okuyor ve blogumda paylaşıyorum.

Yorum Yap