Dijital

Reklamsız İnternet !

Reklamsız Hızlı İnternet !

Reklamsız olan her site hızlıdır çünkü ekstra bir görsel yüklenmesi veya video izlemek zorunda kalınmaz özelikle yayın yapan yayıncıların sıkça kullandığı bu sistem nasıl işler biz nasıl yapabiliriz bir bakalım.

Öncelikle bir tercih yapmamız gerek tarayıcımda kalıp eklentimi kuracağım yoksa yeni bir tarayıcıya mı geçiceğim ben tercihimi yeni tarayıcıya geçmekten yapıyorum peki neden ?

Çünkü ;
Üst menü bar gayet güzel bir tasarıma sahip
Gizli sekmesi tor browser
Search alt yapısı Google ( seocular J )
Açık kaynak kodlu yazılımından dolayı hızlı
Reklam engelleme özeliği var
dashboard ile kaç reklam sayfa için engellediğini görebiliyorsunuz
daha bir çoğu

Reklamsız internet ÖZGÜR internettir hızınızı arttırır peki ne bu tarayıcı adı ?

Tarayıcı adımız : Brave Browser

Masaüstü ve telefon sürümleri bulunuyor ve açık konuşmak gerekirse telefondan bir çoğumuz haberleri okuyoruz haber siteleri malum onlarda tabi gelir elde etmek için yapıyorlar fakat bazı haber siteleri bildiğiniz üzere 1px alan bırakmıyor resmen gözü çok yoruyor ve kullanım kolaylığımızı elimizden alıyor bu tarayıcı üzerinden girerseniz gayet şeffaf ve kaliteli bir okuma elde ediceksiniz.

Nerden indirebilirim güvenilir mi ?

Brave Brave Software Inc tarafından geliştirilen açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir web tarayıcı yazılımıdır. Chromium tabanlı geliştirilmekte olan Brave, kullanıcıların internet üzerindeki gizliliğini korumak için reklamları ve takipçileri engelleme özelliğini sahip. Dahası var Mozilla‘nın kurucu ortaklarından Brendan Eich önderliğinde geliştirilen bu yazılım güvensizlik yaratmıyor yani korkmamızı gerektirecek çocukların yazdığı bir tarayıcı değil J

Masaüstü için : https://brave.com/download/
Android için : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.brave.browser&hl=tr
İos için : https://apps.apple.com/us/app/brave-private-web-browser/id1052879175

Masaüstü kurulumu basittir kurulum sihirbazını takip ederek rahatlıkla kurabilirsiniz mobil için ise sadece indirip açmanız yeterli olucaktır.

İyi kullanımlar bu arada hatırlarmakta fayda var freelancer reklamları engellemiyor ne yazık ki yani firma Google amazon facebook vs. reklam sağlayıcıları değilde kendileri firma reklamı almış ise engelliyemezsiniz. Unutmayın Reklamsız internet ÖZGÜR İnternettir.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı